You are here

Share page with AddThis

SY Orpheus rezultati prinosa

rezultati-prinosa-syngenta-kukuruz

Demostracioni ogledi SY ORPHEUS    
Lokacija Proizvođač / Firma Vlaga % Prinos kg/ha
Opovo Milan Babajanin 15,4 12.321
Vašica SBS Uroš Đačanin 14,6 12.11
Dobrica 2 Ivan Todorov 12,4 11.965
Krčedin Saša Obardović 17,5 11.849
Idvor Jan Čižik 16,7 11.838
Kuzmin SBS Dragan Živković 14 11.416
Srpska Crnja Žarko Tešin 12,2 11.265
Lukićevo Mezzo Jugoslav Lazić 14,9 11.263
Bačka Palanka SBS Marcikić Božidar 16,6 11.23
Zagajica Agrozavod Vršac 17 11.202
Erdevik - Kukujevci Dražen Medoš 15 11.171
Bavanište Danijel Stevanović 16,5 10.711
Starčevo Mezzo Saša Stojanov 11,9 10.537
Maradik Svetislav Radosavljević 15,2 10.521
Martinci SBS Dragan Žunić 13,9 10.503
Kovačica 1 Željko Toman 12 10.416
Novi Kozjak Dragan Drndarski 10,1 10.354
Bečej Mezzo Milan Popov 15,3 10.2
Stara Pazova Napredak AD 17,6 10.107
Vrbas 1 Vlajko Šuvakov 16 10.092
Mali Iđoš Geza Varga 18,3 9.678
Izbište Predrag Milunov 11,1 8.754
Tornjoš Igor Roza 16,1 8.478
Žabalj Nebojša Popović 16,5 8.091
Centralna Srbija      
Čačak, Mršinci Puniša Milikić 17,5 14.27
Kušiljevo Mezzo Zoran Radivojević 16,9 13.771
Batovac Veliša Obradović 12,2 12.879
Kušiljevo Zoran Radivojević 15,4 12.525
Kruševac, Veliki Šiljagovac Mirko Brkić 15,8 12.343
Cerovac Goran Urošević 12,6 11.759
Leskovac, Cekmin Radovan Jović 15,1 11.697
Kraljevo, Jarcujak Dragan Tošić 16,6 11.582
Leskovac Srđan Veličković 16,4 11.271
Niš, Trupale Vladica Ristić 15,3 11.209
Kurjače Mezzo Zlatoljub Žikić 13,8 11.183
Kočino selo Vladimir Kostić 16,4 11.043
Zaseok Lazići Dejan Đukić 13,5 11.004
Svetlić Dejan Gavrilović 14,7 10.942
Aleksinac, Vukašinovac Ivan Miladinović 15,1 10.278
Negotin Uljarica Nova 15 9.528

 

Proizvodnja - rezultati prinosa SY ORPHEUS    
Vojvodina        
Okrug Lokacija Ime i prezime / Ime firme Vlaga % Prinos kg/ha
Vojvodina        
Zapadna Bačka Svetozar Miletić Nemoda Đuri 16,2 12.600
Srednji Banat Nova Crnja Tibor Njari 11,9 12.512
Srednji Banat Torak Yuko 12 12.400
Srednji Banat Jaša Tomić Zarin Željko 12,8 12.110
Srednji Banat Žitište Stojančul Svetozar 11,4 11.880
Srednji Banat Torak zz Yuko Begejci 16,2 11.870
Zapadna Bačka Svetozar Miletić Jožika Nađ 16 11.751
Južni Banat Nikolinci AD Nikolinci 14 11.286
Srem i Mačva Vašica Uroš Đačanin 14,6 11.250
Srem i Mačva Erdevik Dražen Medoš 15 10.795
Srem i Mačva Martinci Dragan Žunić 13,9 10.740
Južni Banat Seleuš Jon Otonoga 13,8 10.400
Srednji Banat Zrenjanin Vukov Predrag 12,2 10.280
Južni Banat Dobrica Ivan Todorov 13,6 10.250
Južni Banat Dobrica Dragan Drndarski 13,8 10.175
Južni Banat Opovo Milan Babajanin 14 10.170
Srem i Mačva Kuzmin Dragan Živković 14 10.000
Južni Banat Vršac Nikola Omorac 13,7 8.940
Srednji Banat Botoš Ketin Dragan 14,3 8.636
Južni Banat Pavliš Sava Milašinov 13,6 8.520
Južni Banat Vršac Goran Mitrovanov 14,4 8.330
Južni Banat Dobrica Duško Horvat 13 8.070
Srem i Mačva Stari Banovci Predrag Večerinac 14,2 8.000

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Centralna Srbija        
Braničevo Brežane Vojislav Đukić 17,4 11.150
Pomoravlje Roanda; Despotovac Danilo Miladinović 15,5 11.080