You are here

Share page with AddThis

SY Onestar CLP rezultati prinosa

suncokret-rezultati-prinosa-syngenta_22_

syngenta-novo_zuta_-_copy.png

PROIZVODNJA SY ONESTAR CLP    
Ime i prezime / Ime firme Lokacija % vlage u žetvi Prinos SRPS kg/ha
Periša Ivan Torak 10 4344
Ervin Hodi Nova Crnja 8 4180
Saša Grbić Vlajkovac 7.8 3945
ZZ Agrostepa Ilandža 8.9 3876
Emanuel Imbroka Vlajkovac 9.3 3850
Borko Nikolin Uljma 9 3640
AD Hajdučica Hajdučica 9 3620
Lazar Źivanov Bavanište 9 3355
Slavko Bogić Dolovo 12 3350
Sava Balan Orešac 8.8 3330
Omorac Nikola Vršac 9.6 3300
Saša Kovačev Novi Kozjak 9 3250
Zlatko Pisarov Novi Kozjak 9 3240
Srđan Pavlov Vršac 8.9 3160
OGLEDI SY ONESTAR CLP    
PSS Institut Tamiš Pančevo  5.78 5089
Kralj Dragan Kikinda 7.9 5020
Agropolje doo Bačko Gradište 8 5000
PSS Kikinda Kikinda 9.2 4973
PSS Kikinda Kikinda  9.6 4801
Čous Đura Kucura 9 4698
Saša Milanović Simićevo 8 4623
Vlajko Šuvakov Vrbas  9.7 4573
Tešin Žarko Srpska Crnja 7.8 4503
Perčić Damir Subotica 7.5 4498
Dragan Drndarski Dobrica 9 4484
Agro-Mitnaver d.o.o. Slankamenački Vinogradi 6.4 4396
Slobodan Vasić Ašanja 8.1 4372
Nikica Aleksić Dolovo 9.2 4359
Danijel Stevanović Bavanište 8 4304
Ivan Gubaš Kucura 10 4290
Goran Urošević Smederevska Palanka, Cerovac 7 4246
Milan Babajanin Opovo 7.2 4237
Kenđur Dušan Ostojićevo 6 4217
PSS Institut Tamiš Pančevo 5.4 4167
Miloš Veselinović Donji Tovarnik 8.1 4148
Stojančul Svetozar Žitište 6.8 4008
Ostojin Stevica Orlovat 9 3996
Slobodan Bogičević Brestač 8.1 3976
Željko Toman Kovačica 7.2 3936
Stojan Gavrančić Kikinda 8.9 3914
Saša Stojanov Starčevo 7.2 3897
Okolišan Serđo Torak 11.2 3896
Dejan Miladinović Kula, Braničevo 7.2 3885
Branislav Dimitrijević Novo Miloševo 8 3844
Agro Tole Mihajlovac 7.2 3836
Dimitrije Pandurov Kikinda  9 3828
Aleksić Vlatko Novi Slankamen 7 3819
Miodrag Felbab Bašaid 8.7 3688
VREBALOV AGRAR Doo Novi Bečej 11.1 3622
Predrag Milunov Izbište 10 3541
Petrov Srđan Elemir 9.8 3532
DELTA AGRAR- KOZARA doo Banatsko Veliko selo  9.1 3497
Bojić Dušan Radičević 6 3413
DON FRUIT DOO Bela Crkva 9.6 3383
Slavko Bogić Dolovo 13 3356
Lazar Živanov Bavanište 9.2 3335
Darko Pešaković Bečej 8 3322
Saša Čelikić Radujevac 9 3309
Niko Penov Skorenovac 9.4 3294
Lazar Šušnjar Pančevo  9 3274
Čavić Milenko Titel 6.6 3274
Zoran Kunić Čonoplja 8.1 3264
Dragoslav Kockar Kikinda 10.2 3216
Šandor Kiš Ada 8 3214
Zoltan Đere Senta 7 3212
Agrozavod Zagajica 8.9 3209
Zoran Lišanin Ub, Kalinovac 9 3204
Aleksandar Živojnov Uljma 9 3164
Adam Hriešik Uzdin 7.1 3132
Žolt Bičkei Orom 6 3062
Josip Ilovac Subotica 11.7 3050
Ranko Đorđević Požarevac 11 3047