You are here

Share page with AddThis

SY Diamantis rezultati prinosa

rezultati-prinosa-syngenta-suncokret

Demostracioni ogledi SY DIAMANTIS      
Okrug Lokacija Ime i prezime / Ime firme % vlage u žetvi Prinos SRPS 9%
Srem i Mačva Stara Pazova Napredak AD 12,3 4.392
Severna Bačka Subotica Ilovac Josip 6,9 4.352
Srem i Mačva Stari Banovci Predrag Večerinac 7,9 4.223
Južni Banat Pančevo Tamiš PSSS Tamiš 8,6 4.079
Južni Banat Dobrica Drgan Drndarski 8,0 4.054
Južni Banat Izbište Predrag Milunov 12,1 4.045
Južna Bačka Vrbas Vlajko Šuvakov 9,0 3.948
Srednji Banat Srpska Crnja Dacin Vojislav 10,0 3.874
Severni Banat Kikinda PSS Kikinda 8,2 3.730
Južni Banat Bavanište Danijel Stevanović 11,2 3.718
Južni Banat Opovo Milan Babajanin 11,3 3.651
Južni Banat Samoš Milan Štopulj 9,5 3.623
Južni Banat Crepaja Željko Karbunar 9,4 3.497
Južni Banat Sakule Ivan Kanački 8,0 3.490
Južni Banat Zagajica Agrozavod Vršac 8,1 3.477
Južna Bačka Bečej Popov Vladimir 13,0 3.401
Srednji Banat Novi Bečej PSS Kikinda 8,1 3.386
Severni Banat Čoka Kenđur Dušan 9,0 3.234
Srednji Banat Orlovat Stankov Dušan 5,0 3.074
Kolubarski okrug Kalinovac, Ub Lišanin Zoran 8,2 4.858
Šumadijski okrug Desimirovac, Svetlić Gavrilović Dejan 7,6 4.364
Podunavski okrug Cerovac, S. Palanka Urošević Goran 7,7 4.302
Podunavski okrug Markovac Stojiljković Dragan 9,8 4.197
Borski okrug Negotin Uljarica Nova 8,4 4.161
Pomoravski okrug Kušiljevo Živoslav Milanović 7,3 3.864
Braničevo Kula, Požarevac Miladinović Dejan 5,8 3.372
         
Proizvodnja SY DIAMANTIS      
Ime proizvođača / Ime firme Lokacija  Vlaga % Prinos kg/ha  
Predrag Ćalić Novi Karlovci 8 4.375  
Aleksandar Majstorović Laćarak 8,1 4.287  
Miloš Kevilj Divoš 8,3 4.230  
Ilija Utvić Stejanovci 8,7 4.105  
Sava Balan Orešac 9,3 4.090  
Mihić Miroslav Ban. Karađorđevo 10,5 4.084  
Stanojević Dejan Srbobran 9 4.080  
Zarin Željko Jaša Tomić 8 3.997  
Mihić Miroslav Ban. Karađorđevo 10 3.962  
Petar Todoran Lokve 9,3 3.950  
Predrag Milunov Izbište 9,8 3.860  
Agropolje doo Bačko Gradište 9 3.850  
Grbić Jovan Srpski Itebej 8 3.780  
Živa Bajšanski Kikinda 8,3 3.740  
Pera Petković Kusić 9,2 3.700  
Zoran Tarandža Jasenovo 9 3.680  
Zoran Grbić Nakovo 8,9 3.600  
Šobić Rajko Lazarevo 9,2 3.571  
Bošnjak Vladimir Kula   3.500  
Stojisavljević Duško Žitište 9,8 3.300  
Pobeda Boka 8 3.270  
Stojan Grbić Nakovo 7,2 3.250  
Livius Nikolajević Straža 9 3.240  
Jonel Preda Ritiševo 9,4 3.130  
Jerkov Jovan Perlez 8 3.128  
Jon Božin Seleuš 9,1 3.120  
Valentin Gojka Straža 9,7 3.110  
Emanuel Imbroka Vlajkovac 9,2 3.090  
Sava Milašinov Vršac 9,3 3.080  
MK Agropanonija Vršac Vršac 9 3.000  
Miraševac, Rača kragujevačka Goran Božić 7,3 4.140  
Roanda; Despotovac Danilo Miladinović 8,5 3.950  
Svilajnac Antić Živojin 9 3.860  
Lučica Ivan Vučković   3.800  
Kušiljevo; Svilajnac Zoran Radivojević 8 3.600