You are here

Share page with AddThis

SY Bacardi rezultati prinosa

suncokret-rezultati-prinosa-syngenta_22_

PROIZVODNJA SY BACARDI CLP    
Ime i prezime / Ime firme Lokacija % vlage u žetvi Prinos SRPS kg/ha
Juhas Jožef Novi Itebej 12 5560
ZZ Kuljanka Kula 9 5400
Sakal Ferenc Novi Itebej 9 5213
Ćinezan Niku Torak 9 5200
Mihić Miroslav Banatsko Karađorđevo 11 4917
Danijel Stevanović Bavanište 9 4810
ZZ Lukićevo Lukićevo 9 4778
Paić Boško Riđica 8.5 4650
Munić Srđan Kucura 9 4540
Dragoslav, Radoslav i Branislav Vučković Kuzmin 8.7 4480
Danijel Gava Deliblato 9 4460
Bugar Đorđeta Ečka 9.5 4448
Lazar Barbulov Uljma 9.2 4430
Vladisavljev Zoran Mali Iđoš 8 4350
Urban Laslo Bečej 11 4350
Sava Tolmačev Crepaja 9 4345
Grubor Darko Krajišnik 9 4344
Lacko Igor Mihajlovo 10 4344
Halupka Dunai Eržebet Nova Crnja 9 4300
Šponja Zoran Sivac 9 4250
Arsić Goran Srpski Itebej 10 4222
Kristijan Šorđan Alibunar 9 4210
ZZ Agrostepa Ilandža 9.2 4208
ZZ Bratstvo Jedinstvo Novi Itebej 8 4200
Borko Nikolin Uljma 9.2 4200
Mladen Stojanović Mladenovac, Velika Krsna 8 4200
Erdeg Tibor Rusko Selo 9 4200
Jožef Mesaroš Nova Crnja 9 4200
Kerteši Atila Novi Itebej 7.5 4083
Zoltan Čoti Rusko Selo 8.1 4060
Ondrej Heđi Padina 9 4000
Aleksandar Joksić Obrenovac, Rvati 8 4000
Stojanov Zlatko Srpski Itebej 8.2 3997
Predrag Milunov Izbište 9.2 3860
Cvetkov Dragan Zrenjanin 9.5 3822
Bojan Kalinov Vršac 9.1 3780
Ivica Terzić Vračev Gaj 9.3 3780
Dimitrije Živojnov Ilandža 9.3 3740
Dragiša Đorđev Uljma 9 3690
Petar Todoran Lokve 9.3 3680
Pavkov Tomislav Sivac 8 3654
AD Hajdučica Hajdučica 9.2 3630
Žarko Šinžar Kruščica 10.2 3620
Albica Lukačević Bajmok 8 3620
Ivan Živojnović Bavanište 9 3610
Lazar Kosora Dobrica 9.3 3596
Lazar Źivanov Bavanište 10 3570
David Jovanović Banatski Karlovac 9.2 3550
Srđan Pavlov Vršac 9.3 3540
Dragiša Jungić Vračev Gaj 9 3530
Aleksandar Živojinov Uljma 9.2 3530
Gabrijel Šorđan Alibunar 9.3 3530
Ivan Todorov Dobrica 9.2 3520
Josip Ilovac Subotica 7 3514
Sava Balan Orešac 9.2 3440
Zlatko Pisarov Novi Kozjak 9.2 3435
Goran Ranić Uljma 10 3425
Željko Toman Kovačica 10.5 3420
Vasa Ćirić Omoljica 9 3406
Zoran Njagul Dobrica 9 3360
Saša Kovačev Novi Kozjak 9.2 3350
Srđan Pešić Dolovo 10 3340
Miloš Jovanov Ilandža 9.8 3315
Slavko Bogić Dolovo 10 3310
AD Nikolinci Nikolinci 9 3300
Pera Petković Kusić 8.9 3245
Sokol Rajin Pavliš 9.4 3230
Valentin Gojka Straža 9.2 3210
Igor Vuković Svetozar Miletić 9.2 3190
Bogdan Stojanov Parta 9.4 3170
Slavko Višacki Vršac 9 3160
Emil Čežek Kruščica 9 3160
Dejan Beljin Uljma 9.2 3160
Almex Izbište Izbište 9 3140
Moldovan Milić Žitište 9 3128
Đuri Nemoda Svetozar Miletić 10.5 3110
Agrovršac - Matijević Vršac 9.1 3100
Livius Nikolajević Straža 9 3070
OGLEDI SY BACARDI CLP    
PSS Institut Tamiš Pančevo  5.56 5138
PSS Kikinda Kikinda 9.3 4999
Tešin Žarko Srpska Crnja 6.6 4855
Milan Babajanin Opovo 7.1 4721
Vlajko Šuvakov Vrbas  7.2 4660
Perčić Damir Subotica 8.4 4533
Agropolje doo Bačko Gradište 8 4523
Danijel Stevanović Bavanište 6.7 4511
PSS Institut Tamiš Pančevo 5.4 4381
Stojančul Svetozar Žitište 9 4329
Dragan Drndarski Dobrica 8.7 4300
Kralj Dragan Kikinda 8.2 4283
Saša Stojanov Starčevo 5.9 4209
Kenđur Dušan Ostojićevo 6.5 4194
Agro Tole Mihajlovac 7.1 4156
Goran Urošević Smederevska Palanka, Cerovac 6 4008
VREBALOV AGRAR Doo Novi Bečej 11 3989
Nikica Aleksić Dolovo 10.5 3952
Predrag Milunov Izbište 10.3 3746
Lazar Šušnjar Pančevo  9.4 3721
Dejan Miladinović Kula, Braničevo 7.2 3642
Josip Ilovac Subotica 12.8 3618
Željko Toman Kovačica 6.4 3538
Adam Hriešik Kovačica 7 3537
Bojić Dušan Radičević 7 3377
Popov Milan Bečej 6.5 3376
Čavić Milenko Titel 7.7 3284
Žolt Bičkei Orom 6 3136
Agrozavod Zagajica 8.6 3128