You are here

Share page with AddThis

Sumiko HTS rezultati prinosa

suncokret-rezultati-prinosa-syngenta_22_

PROIZVODNJA SUMIKO HTS    
Ime i prezime / Ime firme Lokacija % vlage u žetvi Prinos SRPS kg/ha
Tomašić Saša Toba 8.5 5040
ZZ Lukićevo Lukićevo 10 4518
Sava Balan Orešac 8.8 4380
Čaba Čuč Nova Crnja 8.7 4350
Radoslav Bastajić Kupinovo 8.4 4310
Branko i Željko Marković Nikinci 8.2 4290
Zoltan Čoti Rusko Selo 7.4 4230
Đorđe Matanović Nikinci 8.5 4230
Sava Milašinov Pavliš 9 4210
Žika Lazin Potporanj 9 4200
Miodrag Divljak Rusko Selo 8.5 4200
Palatinuš Ervin Mužlja 8 4200
Jano Hrješik Kovačica 9 4140
Saša Ivanić Donji Tovarnik 7.7 4120
PSS Agrozavod DOO Vršac 9.8 4100
Ivan Todorov Dobrica 9 4035
Goran Nedeljkov Mokrin 8.4 4005
AD Hajdučica Hajdučica 8.9 3870
Petar Jovanović Belegiš 9 3700
Predrag Milunov Izbište 9 3550
Dragan Šobot Plandište 9 3510
Miroslav Vanjo Padina 9 3500
Moldovan Aleksandar Perlez 9 3476
ZZ Torda Torda 8.5 3440
Dragiša Đorđev Uljma 8.9 3350
Mišo Grnča Padina 8.9 3340
Petar Vojvodić Surduk 9 3340
Dragan Tikić Parta 9.2 3300
Dorin Ilin Ritiševo 9 3190
Livius Nikolajević Straža 8.8 3190
Zoran Milenković Vlajkovac 8.6 3170
Arnold Kurta Stanišić 7.5 3170
Doru Barbu Jablanka 9.8 3160
Jeremija Popa Grebenac 8.8 3160
Čaba Biro Jermenovci 8.8 3150
Labat Paljo Aradac 9 3127
Agrovršac - Matijević Vršac 8.9 3080
Bojan Kalinov Vršac 8.6 3070
Miloš Jovanov Ilandža 8.9 3070
Nenad Bušatović Kusić 8.9 3040
Momir Marinković Vršac 8.3 3035
OGLEDI SUMIKO HTS    
PSS Kikinda Kikinda  8.7 4664
PSS Kikinda Kikinda 9 4624
Danijel Stevanović Bavanište 7.5 4620
Petar Klać Vojvoda Stepa 9.6 4545
Millutin Radovanović Tabanović 7.1 4517
Tešin Žarko Srpska Crnja 6.4 4514
PSS Institut Tamiš Pančevo  5.58 4479
Milan Babajanin Opovo 7.9 4477
Ljubiša Milenković Toponica 8.6 4428
Agropolje doo Bačko Gradište 8 4404
Kralj Dragan Kikinda 6.8 4390
Stojančul Svetozar Žitište 8.7 4260
Fodor Adrijan Hetin 10 4201
Agro Tole Mihajlovac 6.9 4141
Dragan Drndarski Dobrica 8.6 4034
Boban Nikolić Pankovo 8.4 3999
Agro-Mitnaver d.o.o. Slankamenački Vinogradi 5.7 3980
Željko Injac Nakovo 8.5 3980
JANKOVIĆ DOO Perlez 9 3968
Goran Urošević Smederevska Palanka, Cerovac 8 3968
Kenđur Dušan Ostojićevo 6.3 3923
Guzijan Siniša Sečanj 6 3915
ZZ GRABOVCI Grabovci 8 3890
Željko Toman Kovačica 6.8 3873
Goran Jurišić Svetozar Miletić 7 3858
Novica Miličević Simićevo 7 3832
Goran Andrejić Srednjevo 9 3822
Perčić Damir Subotica 7.9 3822
PSS Institut Tamiš Pančevo 5.4 3787
Tumbas Darko Subotica 6.8 3779
Dejan Miladinović Kula, Braničevo 10.1 3764
Čavić Milenko Titel 6.9 3752
Bogdan Trešnjić Lipar 8 3751
Nikica Aleksić Dolovo 10.2 3736
Marko Milošević Batočina 7.7 3700
Slobodan Jurić Aleksa Šantić 7.7 3684
Agrozavod Zagajica 8.5 3683
Predrag Milunov Izbište 9.9 3681
Kristijan Šorđan Alibunar 9.6 3662
Sredoje Gagić Novo Miloševo 7.4 3634
Ivan Odađic Sefkerin 8 3548
JS&O Doo Novo Miloševo 7.9 3548
Slavko Višacki Vršac 8.8 3522
Zoran Plavšić Obrež 7.9 3511
Vlajko Šuvakov Vrbas  6.3 3458
Jančo Paljo Aradac 8 3423
VREBALOV AGRAR doo Novi Bečej 8.2 3418
Saša Stojanov Starčevo 8 3415
Radoslav Etinski Mošorin 8 3341
Josip Ilovac Subotica 9.6 3325
Poljoprivreda Senta doo Gornji Breg 7 3285
Dušan Prvulović Samarinovac 6 3280
Mikloš Koš Ada 8.8 3254
PSS Kikinda Kikinda 8 3249
Žolt Bičkei Orom 6 3228
Dragan Vojvodić Surduk 9 3175
Arnold Kurta Stanišić 7.6 3163
Boško Radnović Novo Miloševo 7.1 3119
Popov Milan Bečej 7.6 3105
Arpad Nađ Totovo Selo 7.3 3056