You are here

Share page with AddThis

Subaro rezultati prinosa

rezultati-prinosa-syngenta-suncokret

Demostracioni ogledi SUBARO      
Okrug Lokacija Ime i prezime / Ime firme % vlage u žetvi Prinos SRPS 9%
Severni Banat Kikinda Kralj Dragan 9,0 4.550
Srem i Mačva Stara Pazova Napredak AD 13,0 4.357
Severna Bačka Subotica Agrosilver DOO 8,0 4.272
Severni Banat Kikinda PSS Kikinda 10,8 4.249
Severni Banat Mol Vaštag Gabor 9,1 4.206
Južna Bačka Titel Čavić Milenko 7,7 3.961
Južna Bačka Vrbas Vlajko Šuvakov 8,0 3.961
Južni Banat Zagajica Agrozavod Vršac 9,9 3.880
Južni Banat Izbište Predrag Milunov 12,0 3.816
Srednji Banat Srpska Crnja Dacin Vojislav 14,0 3.615
Severni Banat Kikinda PSS Kikinda 8,9 3.536
Severni Banat Čoka Kenđur Dušan 9,0 3.523
Srem i Mačva Maradik Svetislav 8,6 3.485
Južni Banat Dobrica Duško Lepadat 10,9 3.462
Srednji Banat Žitište Stojanović Novica 8,0 3.408
Južni Banat Opovo Milan Babajanin 11,5 3.373
Južni Banat Pančevo Tamiš PSSS Tamiš 9,1 3.322
Južni Banat Sakule Ivan Kanački 9,9 3.261
Južni Banat Padina Milan Štopulj 10,2 3.207
Južna Bačka Čurug Ninkov Siniša 8,0 3.173
Južni Banat Jasenovo Siniša Stojakov 11,0 3.021
Južni Banat Bavanište Danijel Stevanović 14,3 2.915
Kolubarski okrug Kalinovac, Ub Lišanin Zoran 8,5 4.235
Šumadijski okrug Desimirovac, Svetlić Gavrilović Dejan 9,1 4.053
Borski okrug Negotin Uljarica Nova 9,0 3.799
Podunavski okrug Cerovac, S. Palanka Urošević Goran 10,0 3.709
Pomoravski okrug Kušiljevo Živoslav Milanović 7,3 3.625
Braničevo Toponica, Požarevac Milenković Ljubiša 12,0 3.620
Braničevo Tabanovac Miloš Veliborović 9,9 3.435
Braničevo Kula, Požarevac Miladinović Dejan 8,6 2.979
         
Proizvodnja  SUBARO      
Ilija Utvić Stejanovci 9 4.181  
Dragan Drndarski Dobrica 9,2 4.060  
Saša Temišvarac Ilandža 8,5 4.030  
Bojan Jovanović Zrenjanin 9,6 3.997  
Milenko Čavić Titel 9 3.960  
Dragan Tikić Parta 9,5 3.880  
Nikica Aleksić Dolovo 9 3.860  
Valentin Gojka Straža 10,2 3.760  
Barši Čongor Senta 9 3.740  
Vladimir Glavaški Novo Miloševo 8,6 3.730  
Ivan Todorov Dobrica 7,8 3.610  
ZZ Sokolac Lipar 9 3.600  
Darko Malušev Jasenovo 9,4 3.560  
Dragan Šobot Plandište 9,2 3.520  
Yuko Torak 9 3.500  
Živa Bajšanski Kikinda 9 3.478  
Jerkov Jovan Perlez 9 3.475  
Žarko Šinžar Kruščica 9,2 3.425  
Jozef Kuželka Kruščica 9 3.420  
Kosović Aleksandar Žitište 9 3.302  
Bečelić Đorđe Gardinovci 6,7 3.300  
Jančo Paljo Aradac 9 3.267  
Gabrijel Šorđan Alibunar 9,3 3.245  
Slavko Bogić Dolovo 9,2 3.245  
Emil Čežek Kruščica 9,1 3.180  
DTD Lovćenac Lovćenac 9 3.145  
Vojnov Ljubinko Žitište 10 3.128  
Zoran Milenković Vlajkovac 9,3 3.110  
Emanuel Imbroka Vlajkovac 9,3 3.100  
Drpić Milivoj Kula 9 3.000  
Centralna Srbija:        
Miraševac, Rača kragujevačka Goran Božić 8,5 4.047