You are here

Share page with AddThis

Subaro HTS rezultati prinosa

suncokret-rezultati-prinosa-syngenta_22_

PROIZVODNJA SUBARO HTS    
Ime i prezime / Ime firme Lokacija % vlage u žetvi Prinos SRPS kg/ha
Saša Temišvarac Ilandža 9.4 4536
Čous Đura Kucura 9 4500
Darko Malušev Jasenovo 9.3 4480
Radoslav Bastajić Kupinovo 8.8 4430
Darko Lepedat Dobrica 9.3 4386
Zoran Milenković Vlajkovac 9 4385
Rade Zjača Jan 8.8 4380
Moldovan Aleksandar Perlez 9.5 4344
Đorđe Matanović Nikinci 8.9 4340
Žika Lazin Potporanj 9.2 4280
Saša Ivanić Donji Tovarnik 8.4 4230
PSS Agrozavod DOO Vršac 10.4 4210
Jano Hrješik Kovačica 9.5 4210
Marinel Kostić Vršac 11 4200
Radulović Dragoslav Novi Kozarci 8.9 4180
Petar Martinović Šašinci 8.3 4125
Dupak Nandor Bečej 11 4100
AD Hajdučica Hajdučica 9 4050
Barši Čongor Senta 11 4040
Kristijan Šorđan Alibunar 9.2 4035
Radomir Radočaj Mokrin 8.7 4000
Slobodan Čojbašić Dolovo 10 3950
Fogaš Ištvan Bajmok 8.2 3950
Sava Milašinov Pavliš 9.2 3920
Čaba Čuč Nova Crnja 10 3900
Dušan Marković Vračev Gaj 9.2 3870
Ivan Todorov Dobrica 9.5 3860
Kazan Jovica Tomaševac 11 3800
Berar Vlado Zrenjanini 9 3800
Stoic Jonel Torak 9 3736
ZZ Yuko Torak 9 3711
Milanko Adamović Vračev Gaj 9 3690
Ivan Živojnović Bavanište 10 3685
Gabrijel Šorđan Alibunar 10 3680
Ivica Terzić Vračev Gaj 9.4 3680
Dragan Šobot Plandište 9.4 3670
Stojanović Novica Žitište 10 3650
Lazar Kosora Dobrica 9.4 3615
Dragan Drndarski Dobrica 9.2 3610
Sava Milošev Crepaja 9.4 3590
Dragiša Đorđev Uljma 9.2 3530
Dragan Tikić Parta 9.4 3520
Zoran Tarandža Jasenovo 8.7 3520
Mišo Grnča Padina 9.4 3520
Gabrijel Cikoš Dolovo 10 3510
Slavko Bogić Dolovo 9 3508
David Jovanović Banatski Karlovac 9 3500
Šašaroga Zoran Jaša Tomić 10 3475
Goran Nedeljkov Mokrin 9 3450
Arnold Kurta Stanišić 8.9 3450
Radiša Popov Parta 9 3410
Žarko Šinžar Kruščica 9.3 3370
Aurel Ulman Vlajkovac 10 3340
Milan Maričić Banatski Karlovac 9 3340
Emanuel Imbroka Vlajkovac 9.4 3330
Miodrag Savić Ub, Kalinovac 9 3310
Labat Paljo Aradac 8 3300
Jeremija Popa Grebenac 9.2 3250
Sava Balan Orešac 9.5 3240
Čaba Biro Jermenovci 9.4 3240
Aleksandar Živojinov Uljma 9 3170
Rade Obrenov Gardinovci 10.5 3150
Mikrakoop Pačir 8 3132
Agrovršac - Matijević Vršac 9.2 3120
Nenad Bušatović Kusić 9.2 3100
Ignjat Stošić Crvena Crkva 9.2 3080
Viorel Cera Kuštilj 9.2 3000
OGLEDI SUBARO HTS    
PSS Kikinda Kikinda 9.5 5279
PSS Institut Tamiš Pančevo  5.8 5194
Milan Babajanin Opovo 10.8 4938
PSS Kikinda Kikinda  10.4 4720
Ištvan Kočmar Subotica 7.7 4704
Agro Tole Mihajlovac 9.6 4636
Petar Klać Vojvoda Stepa 10.8 4609
Agropolje doo Bačko Gradište 9 4579
PSS Institut Tamiš Pančevo 5.9 4569
Agro-Mitnaver d,o,o, Slankamenački Vinogradi 8.3 4562
Millutin Radovanović Tabanović 8.1 4548
Danijel Stevanović Bavanište 8.1 4481
Vlajko Šuvakov Vrbas  9.2 4454
Ljubiša Milenković Toponica 12 4397
Ivica Obradović Orljevo 9 4375
Goran Jurišić Svetozar Miletić 7.4 4346
Tešin Žarko Srpska Crnja 9.6 4328
Aleksić Vlatko Novi Slankamen 8 4322
Kenđur Dušan Ostojićevo 7.3 4297
Dragan Drndarski Dobrica 9.5 4254
Željko Injac Nakovo 9 4137
Fodor Adrijan Hetin 10 4102
Stojančul Svetozar Žitište 6.8 4093
Kralj Dragan Kikinda 7.9 4083
Goran Urošević Smederevska Palanka, Cerovac 9 4077
Nikica Aleksić Dolovo 12.9 4010
MPV AGRAR Melenci 8 3953
Đorđe Usorac Nikinci 8.8 3857
Čavić Milenko Titel 5.7 3824
Slobodan Jurić Aleksa Šantić 8.1 3823
Ivan Živojinović Bavanište 10 3809
Marko Milošević Batočina 9.5 3800
Guzijan Siniša Sečanj 6.2 3784
Živan Grujin Vojka 8.8 3780
Josip Ilovac Subotica 10.6 3756
Davor Kles Mišićevo 8.2 3690
Popov Milan Bečej 8.9 3687
Nebojša Gligorijević Banatski Karlovac 8.8 3681
Đorđe Katafaj Šišatovac 8.8 3681
Bogdan Ilić Melnice 11 3679
Mirko Prćić Subotica 9.6 3655
Saša Stojanov Starčevo 8.6 3587
Jon Božin Seleuš 10 3579
Željko Toman Kovačica 9.1 3515
VREBALOV AGRAR Doo Novi Bečej 10.5 3512
Predrag Milunov Izbište 11 3493
Erik Rac Novo Orahovo 9 3472
Dejan Miladinović Kula, Braničevo 11.9 3457
Slaviša Stojanović Lučica 8.1 3437
Ivan Odađic Sefkerin 9.5 3428
JS&O Doo Novo Miloševo 8.9 3412
Balaž Petrović Bajša 8 3410
Zoran Plavšić Obrež 8.4 3402
Poljoprivreda Senta doo Gornji Breg 8 3357
Agrozavod Zagajica 9.3 3331
Kristian Todorov Banatsko Novo Selo 9 3316
Rackov  Ognjen Zrenjanin 9.8 3298
Mikloš Koš Ada 11 3284
Nikola Vrbunkić Rtkovo 7.2 3278
Vučetić Ratinko Taraš 8 3249
Pleva Jano Aradac 9 3214
Silvija Francuski Kikinda 9.2 3211
Arpad Nađ Totovo Selo 8.7 3207
Sava Nikolin Izbište 10.2 3205
Radoslav Etinski Mošorin 9.1 3191
Peter Kermeci Kanjiža 7.8 3184
Žolt Bičkei Orom 6 3172
Perčić Damir Subotica 8.8 3146
Pavićević Milan Lovćenac 9 3140
Boško Radnović Novo Miloševo 8.2 3034