You are here

Share page with AddThis

NK Neoma rezultati prinosa

PROIZVODNJA NK NEOMA    
Ime i prezime / Ime firme Lokacija % vlage u žetvi Prinos SRPS kg/ha
Mihić Miroslav Banatsko Karađorđevo 11 5074
Marko Đurđulov Kikinda 8.3 4920
Gigić Andrija Jaša Tomić 10 4865
MLADOST Botoš 8 4660
Paić Boško Riđica 7.8 4570
Milan Zečević Kuzmin 8.9 4470
Aleksandar Majstorović Laćarak 8.1 4470
Miloš Lazić Ševarice 8.9 4450
Miloš Kevilj Divoš 8.4 4380
Milenko Malenković Šašinci 8.1 4351
Čous Đura Kucura 9 4347
Petar Nikolić Irig 9 4340
Ervin Čikoš Rusko Selo 8.1 4300
Branko Slijepčević Šašinci 8.7 4237
Darko Lepedat Dobrica 8.8 4210
Dragan Šobot Plandište 8.9 4210
Bogdan i Branislav Momčilović Šid 8.1 4180
Milan Antin Srpska Crnja 7.9 4170
Miodrag Divljak Rusko Selo 8.5 4120
Žika Lazin Potporanj 8.9 4050
Mirko Jokić Srpska Crnja 8.4 4050
Marin Živojin Sutjeska 8.5 4000
Stevica Ostojin Orlovat 9 3997
Lauš Milan Perlez 8 3996
Babić Dejan Krajišnik 8 3900
Radonić Rada Čenta 9 3900
Vlada Pavlov Izbište 9.3 3880
Periša Ivan Torak 8.5 3875
Saša Grbić Vlajkovac 8 3860
Čaba Biro Jermenovci 9.2 3850
Šašaroga Zoran Jaša Tomić 8 3820
Đajić Goran Klek 9 3800
Dragiša Đorđev Uljma 8.8 3780
Siniša Stojanov Uljma 9.2 3685
Dušan Tomić Rusko Selo 8.7 3650
Grubor Darko Krajišnik 9 3649
Vladimir Zvonar Sonta 8.5 3540
Dragan Drndarski Dobrica 8.8 3530
Emanuel Imbroka Vlajkovac 8.9 3520
Zoran Milenković Vlajkovac 8.9 3510
Aurel Ulman Vlajkovac 8.8 3510
Jovan Belić Novo Miloševo 8 3510
Stojanović Novica Žitište 11 3450
Bačkuljin Miloš Kikinda 8.1 3450
Petar Todoran Lokve 8.9 3380
Zoran Njagul Dobrica 8.8 3280
Predrag Milunov Izbište 9.3 3190
Jovica Stojadinov Dupljaja 9 3160
Valentin Gojka Straža 7.8 3130
Sava Nikolin Izbište 9.3 3070
Agrovršac - Matijević Vršac 8.6 3025
OGLEDI NK NEOMA    
PSS Kikinda Kikinda  8.9 5326
Tešin Žarko Srpska Crnja 6.3 4895
Milan Babajanin Opovo 6.7 4551
Perčić Damir Subotica 8.1 4548
Agropolje doo Bačko Gradište 8 4523
Agro Tole Mihajlovac 6.2 4516
Ljubiša Milenković Toponica 8.2 4282
PSS Institut Tamiš Pančevo 5.25 4268
Dragan Drndarski Dobrica 8.8 4255
Guzijan Siniša Sečanj 6 4253
Stojančul Svetozar Žitište 6.4 4239
Goran Urošević Smederevska Palanka, Cerovac 6 4216
Nikica Aleksić Dolovo 8.2 4071
Dejan Miladinović Kula, Braničevo 6.7 3906
Vlajko Šuvakov Vrbas  8.2 3790
VREBALOV AGRAR Doo Novi Bečej 10.3 3729
Popov Milan Bečej 10 3690
Predrag Milunov Izbište 9.1 3567
Žolt Bičkei Orom 6 3413
Josip Ilovac Subotica 9.6 3392
Adam Hriešik Uzdin 6.7 3311
Agrozavod Zagajica 7.4 3261
Željko Toman Kovačica 6.4 3097