You are here

Share page with AddThis

NK Kondi rezultati prinosa

PROIZVODNJA NK KONDI    
Ime i prezime / Ime firme Lokacija % vlage u žetvi Prinos SRPS kg/ha
Despot Boris Ravni Topolovac 9 5387
Babić Dejan Krajišnik 9 5200
Župunsko doo Banatsko Karađorđevo 9.5 5100
Danijel Stevanović Bavanište 10 5052
Todić Goran Stajićevo 10.78 5022
Dejan Ekmedžić Vojka 9 4940
Stojanov Zlatko Srpski Itebej 8 4865
Radović Momčilo Vrbas 9 4700
Čous Đura Kucura 9 4698
Grubor Darko Krajišnik 11 4692
Bokić Marko Klek 8 4692
Šomorai Jožef Hetin 8.5 4690
Ćirić Marko Novi Karlovci 9 4650
Ralević Zlatko Savino Selo 8 4600
Aranjoš Kristijan Ada 11 4600
Igor Sremac Vašica 8.4 4578
Seleši Bela Bečej 11 4550
Darko Lepedat Dobrica 9.2 4536
Darko Malušev Jasenovo 9.2 4520
Damjan Stefan Torak 10 4518
Dragoljub Pejčić Novi Bečej 9.9 4500
Aranjoš Šandor Mol 11 4490
Mihić Miroslav Banatsko Karađorđevo 9 4483
Bogdan i Branislav Momčilović Šid 8.7 4470
Krivaja doo Krivaja 9 4400
Predrag Večerinac Stari Banovci 10 4370
Despot Miloš Ravni Topolovac 11 4344
Milosavljević Zoran Klek 9 4344
Bojan Čivić Tomaševac 10.8 4344
Sredoje Gagić Novo Miloševo 9 4340
Arsić Goran Srpski Itebej 9 4291
Danijel Gava Deliblato 10 4220
Bogdan Stojanov Parta 9.5 4210
Petrić Goran Botoš 12 4200
Vucelja Milenko Krajišnik 8 4200
Stoisavljević Duško Žitište 10 4170
Stankov Stevica Orlovat 8.5 4170
Grahovac Brane Krajišnik 8.9 4170
Lacko Igor Mihajlovo 9 4170
Ivan Živojnović Bavanište 9 4105
Petar Vojvodić Surduk 9 4046
Željko Višnjički Crepaja 9.3 4035
Kristijan Todorov Banatsko Novo Selo 9 4030
Vladimir Ličanin Belegiš 9 4026
Zoran Novaković Banatsko Novo Selo 9 4010
Jovan Belić Novo Miloševo 8.7 4010
Petar Jovanović Belegiš 9 4010
Nikola Knežević Bašaid 9.4 4000
Madar Jožef Orom 11 4000
Velisavljev Dušan Botoš 10 3997
Milosavljević Zoran Knićanin 10 3997
Ištvan Bujdošo Debeljača 9.2 3980
Vojislav Miljković Stari Banovci 10 3966
Josip Ilovac Subotica 7.8 3950
Sava Tolmačev Crepaja 11.2 3930
Petar Dronjak Surduk 9 3878
Aleksandar Rusovan Banatsko Novo Selo 9 3860
Radiša Popov Parta 9.2 3860
Jano Hrješik Kovačica 9.4 3860
Šašaroga Zoran Jaša Tomić 9 3823
Đuro Zokić Kumane 8.9 3820
Padejski Cveta Perlez 9 3800
Žarko Šinžar Kruščica 9.1 3690
Mišo Grnča Padina 9.3 3680
Sava Milošev Crepaja 9.2 3610
Lazar Źivanov Bavanište 9 3610
Slobodan Čojbašić Dolovo 9 3562
Petrov Brane Jaša Tomić 9 3500
Stefanov Siniša Jarkovac 10 3475
Kijac Igor Klek 9 3475
Kazan Jovica Tomaševac 12 3470
Miodrag Savić Ub, Kalinovac 8 3390
Srđan Pešić Dolovo 9 3385
Jova Vodeničar Sakule 9 3360
Miroslav Vanjo Padina 9.4 3340
Pavel Brezina Kovačica 9.2 3340
Tomić Žika Jarkovac 10 3303
Almex Izbište Izbište 9.2 3300
Dejan Beljin Uljma 9.3 3270
Gabrijel Šorđan Alibunar 9.4 3230
Zoran Njagul Dobrica 9.2 3160
Martić Miloš Savino Selo 9 3000
OGLEDI NK KONDI    
PSS Kikinda Kikinda 10 5321
PSS Institut Tamiš Pančevo  5.66 5290
Agropolje doo Bačko Gradište 8 5238
PSS Kikinda Kikinda  9.9 5235
Agro Tole Mihajlovac 7.8 4776
Vlajko Šuvakov Vrbas  7.2 4770
Danijel Stevanović Bavanište 8.3 4694
Millutin Radovanović Tabanović 7.4 4662
Miodrag Petrović Banatsko Novo Selo 9 4592
Agro-Mitnaver d.o.o. Slankamenački Vinogradi 7.6 4583
PSS Institut Tamiš Pančevo 5.7 4567
Ljubiša Milenković Toponica 9 4533
Dejan Miladinović Kula, Braničevo 8.9 4291
Dragan Drndarski Dobrica 9.3 4288
Stojančul Svetozar Žitište 6.8 4264
Guzijan Siniša Sečanj 7 4259
Tešin Žarko Srpska Crnja 8.9 4255
Kenđur Dušan Ostojićevo 7 4172
Josip Ilovac Subotica 10.2 3946
Nikica Aleksić Dolovo 10.6 3871
Popov Milan Bečej 9.1 3871
Čavić Milenko Titel 7.6 3869
Kralj Dragan Kikinda 8.3 3803
VREBALOV AGRAR Doo Novi Bečej 9.2 3789
Goran Urošević Smederevska Palanka, Cerovac 7 3750
Željko Toman Kovačica 7.5 3719
Siniša Stojakov Jasenovo 13 3623
Predrag Milunov Izbište 10.1 3572
Živan Jovanov Kovin 8.1 3522
Žolt Bičkei Orom 6 3320